GVV-bekercompetitie

1ste ronde

Speeldag 1

1A

05/10/2018

HOEKSKE

5-9

BLAUW EN GEEL

VRIJ

 

GROENE JAGERS

TERMEEREN

10-6

VOORUITGANG A

 

 

1B

 

KROLBOYS

 

VRIJ

BEERSEL SPORT

7-6

SOL

VOORUITGANG B

9-7

BELLE VUE

 

 

Speeldag 2

1A

23/11/2018

GROENEJAGERS

10-2

HOEKSKE

BLAUW EN GEEL

7-6

TERMEEREN

VOORUITGANG A

 

VRIJ

 

 

1.  Blauw en Geel 16pt.

2.  Termeeren 16pt.

3.  Groenejagers 10pt.

4.  Hoekske 7pt.

5.  Vooruitgang A 6pt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

KROLBOYS

7-7

BEERSEL SPORT

VRIJ

 

VOORUITGANG B

BELLE VUE

8-4

SOL

 

1.  Belle Vue 15pt.

2.  Beersel Sport 14pt.

3.  Sol 10pt.

4.  Vooruitgang B 9pt.

5.  Krolboys 7pt.

 

Speeldag 3

1A

21/12/2018

VOORUITGANG A

8-7

GROENEJAGERS

VRIJ

 

BLAUW EN GEEL

HOEKSKE

6-9

TERMEEREN

 

1.  Termeeren 25 pt.

2.  Groenejagers 17 pt.

3.  Blauw en Geel 16 pt.

4.  Vooruitgang A 14 pt.

5.  Hoekske 13 pt.

 

 

 

 

1B

 

BEERSEL SPORT

8-6

BELLE VUE

SOL

 

VRIJ

KROLBOYS

4-11

VOORUITGANG B

 

1.  Beersel Sport 22 pt.

2.  Belle Vue 21 pt.

3.  Vooruitgang B 20 pt.

4.  Krolboys 11 pt.

5.  Sol 10 pt.

 

 

Speeldag 4

1A

01/02/2019

BLAUW EN GEEL

10-6

VOORUITGANG A

VRIJ

 

HOEKSKE

TERMEEREN

8-7

GROENEJAGERS

 

1.  Termeeren 33pt.

2.  Blauw en Geel 26pt.

3.  Groenejagers 24pt.

4.  Vooruitgang A 20pt.

5.  Hoekske 13pt.

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

VRIJ

 

BELLE VUE

SOL

6-9

KROLBOYS

VOORUITGANG B

9-4

BEERSEL SPORT

 

1.  Vooruitgang B 29pt.

2.  Beersel Sport 26pt.

3.  Belle Vue 21pt.

4.  Krolboys 20pt.

5.  Sol 16pt.

 

Speeldag 5

1A

22/02/2019

TERMEEREN

 

VRIJ

VOORUITGANG A

10-3

HOEKSKE

GROENEJAGERS

10-5

BLAUW EN GEEL

 

 

1.  Groenejagers 27pt.

2.  Termeeren 25pt.

3.  Vooruitgang A 24pt.

4.  Blauw en Geel 21pt.

5.  Hoekske 16pt.

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

SOL

8-7

VOORUITGANG B

BELLE VUE

10-7

KROLBOYS

BEERSEL SPORT

 

VRIJ

 

1.  Vooruitgang B 36pt.

2.  Belle Vue 31pt.

3.  Krolboys 27pt.

4.  Beersel Sport 26pt.

5.  Sol 24pt.

 

Ziehier het speelschema voor Bekercompetitie die doorgaat in Cafetaria Beersel Sport :

Donderdag 7 maart om 19u30 :

1A GROENEJAGERS BLAUW&GEEL 8-8 (9-8)

1B KROLBOYS VOORUITGANG B 6-8

Vrijdag 8 maart om 20u :

1A TERMEEREN VOORUITGANG A 2-12

1B BELLE VUE BEERSEL SPORT 8-4

Vrijdag 15 maart om 20u : (Finales Beker)

1A GROENEJAGERS VOORUITGANG A 10-4

1B VOORUITGANG B BELLE VUE 8-6